Facades

FAS.SOKLIPROFIIL ALB-EB-10/153-25 ALU 150
In Stock
25.62€ / pc. Ex Tax: 20.66€ / pc.
10.25€ / lm
CORNER PROTECTION STRIP AL 23x23mm 3m ROUGHED 0.4mm
In Stock
2.94€ / pc. Ex Tax: 2.37€ / pc.
0.98€ / lm
Kogukaal
0,110 kg
Pakendi mõõtmed
300,00 x 2,30 x 2,30 cm
CORNER PROTECTION STRIP AL 23x23mm 2.5m ROUGHED 0.4mm
In Stock
2.52€ / pc. Ex Tax: 2.03€ / pc.
1.01€ / lm
Kogukaal
0,090 kg
Pakendi mõõtmed
250,00 x 2,30 x 2,30 cm
EJOT SOKLIPROF.DETAIL AS 10MM
In Stock
0.14€ / pc. Ex Tax: 0.11€ / pc.
EJOT SOKLIPROF.DETAIL AS 8MM
In Stock
0.12€ / pc. Ex Tax: 0.09€ / pc.
EJOT SOKLIPROF.DETAIL AS 5MM
In Stock
0.16€ / pc. Ex Tax: 0.13€ / pc.
EJOT SOKLIPROF.DETAIL AS 3MM
In Stock
0.14€ / pc. Ex Tax: 0.11€ / pc.
PAINTING FABRIC ETIX 105/25 45g/m2
In Stock
43.70€ / roll Ex Tax: 35.24€ / roll
1.75€ / lm
EJOT DOWEL HEAD SBH T65/25
In Stock
0.48€ / pc. Ex Tax: 0.39€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X275MM
In Stock
0.87€ / pc. Ex Tax: 0.70€ / pc.
EJOT POLYST. TABLET 20MM D70MM
In Stock
0.26€ / pc. Ex Tax: 0.21€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X175MM
In Stock
0.48€ / pc. Ex Tax: 0.39€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X235MM
In Stock
0.73€ / pc. Ex Tax: 0.59€ / pc.
EJOT DOWEL H3 D8/ 60X175MM
In Stock
0.42€ / pc. Ex Tax: 0.34€ / pc.
PUTTY REINFORCING MESH ETIX 106 60g/m2
In Stock
69.01€ / roll Ex Tax: 55.65€ / roll
1.38€ / lm
FAS.PLOT CT16 BASE 10L
In Stock
37.70€ / pc. Ex Tax: 30.40€ / pc.
3.77€ / l
Volume (L)
10
FACADE PLASTER  SAKRET SMS 1.5mm 25k
In Stock
52.90€ / pc. Ex Tax: 42.66€ / pc.
2.12€ / kg
Mass (kg)
25
FACADE PLASTER  SAKRET SIP 2mm 25kg
In Stock
58.59€ / pc. Ex Tax: 47.25€ / pc.
2.34€ / kg
Mass (kg)
25
FACADE PLASTER  SAKRET SIP 1.5mm 25k
In Stock
58.59€ / pc. Ex Tax: 47.25€ / pc.
2.34€ / kg
Mass (kg)
25
FACADE PLASTER  SAKRET SBP 2mm 25kg
In Stock
12.34€ / bag Ex Tax: 9.95€ / bag
0.49€ / kg
Mass (kg)
25
FACADE PLASTER  CT74 2.0MM BASE 25KG
In Stock
80.91€ / pc. Ex Tax: 65.25€ / pc.
3.24€ / kg
Mass (kg)
25
FACADE PLASTER  CT174 1.5mm BASE 25k
In Stock
65.78€ / pc. Ex Tax: 53.05€ / pc.
2.63€ / kg
Mass (kg)
25
FAS.ARMEER.NETWORK VALMIERA 55m2
In Stock
73.51€ / roll Ex Tax: 59.28€ / roll
1.34€ / m²
FAS. WINDOW JOINT PROFILE ALB-EW-09-24 (A/10)
In Stock
4.69€ / pc. Ex Tax: 3.78€ / pc.
1.95€ / lm
FAS. ADDITIONAL PLATE EJOT VT90 100PCS/PACK
In Stock
42.87€ / box Ex Tax: 34.57€ / box
0.43€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X295MM
In Stock
0.97€ / pc. Ex Tax: 0.78€ / pc.
PLASTER CORNER WITH METAL NETTING 3m
In Stock
2.90€ / pc. Ex Tax: 2.34€ / pc.
0.97€ / lm
PLASTER CORNER WITH METAL NETTING 2.5m
In Stock
2.34€ / pc. Ex Tax: 1.89€ / pc.
0.94€ / lm
PLASTER CORNER LOWER PERF.20mm 3m
In Stock
1.89€ / pc. Ex Tax: 1.52€ / pc.
0.63€ / lm
PLASTER CORNER LOWER PERF.20mm 2.5m
In Stock
1.63€ / pc. Ex Tax: 1.31€ / pc.
0.65€ / lm
PLASTER BAR MET. 6mm 3m
In Stock
1.63€ / pc. Ex Tax: 1.31€ / pc.
0.54€ / lm
PLASTER BAR MET. 6mm 2.5m
In Stock
1.47€ / pc. Ex Tax: 1.19€ / pc.
0.59€ / lm
FAS. CORNER REINFORCEMENT PROFILE ALB-EC-100/150-25(D/03.2)
In Stock
2.16€ / pc. Ex Tax: 1.74€ / pc.
0.86€ / lm
FACADE ADHESIVE MORTAR  WEBER310 25kg
In Stock
11.50€ / bag Ex Tax: 9.27€ / bag
0.46€ / kg
Mass (kg)
25
FAS. ADHESIVE MIXTURE SAKRET BK 25KG
In Stock
8.92€ / bag Ex Tax: 7.20€ / bag
0.36€ / kg
Mass (kg)
25
FAS. GLUE MIXTURE SAKRET BAK F WINTER 25KG
In Stock
11.97€ / bag Ex Tax: 9.65€ / bag
0.48€ / kg
Mass (kg)
25

Frequently asked questions about the Facades category

Cheap products in the Facades category

Expensive products in the Facades category

Price of products in the Facades Category

Facades: 0.09€ — 65.25€ (61)