Facades

FAS.PLOT CT16 BASE 10L
In Stock
37.70€ / pc. Ex Tax: 30.40€ / pc.
3.77€ / l
Volume (L)
10
FACADE PLASTER  CT74 2.0MM BASE 25KG
In Stock
80.91€ / pc. Ex Tax: 65.25€ / pc.
3.24€ / kg
Mass (kg)
25
FACADE PLASTER  CT174 1.5mm BASE 25k
In Stock
65.78€ / pc. Ex Tax: 53.05€ / pc.
2.63€ / kg
Mass (kg)
25
FAS.ARMEER.NETWORK VALMIERA 55m2
In Stock
73.51€ / roll Ex Tax: 59.28€ / roll
1.34€ / m²
FAS. WINDOW JOINT PROFILE ALB-EW-09-24 (A/10)
In Stock
4.69€ / pc. Ex Tax: 3.78€ / pc.
1.95€ / lm
FAS. ADDITIONAL PLATE EJOT VT90 100PCS/PACK
In Stock
42.87€ / box Ex Tax: 34.57€ / box
0.43€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X295MM
In Stock
0.97€ / pc. Ex Tax: 0.78€ / pc.
PLASTER CORNER WITH METAL NETTING 3m
In Stock
2.90€ / pc. Ex Tax: 2.34€ / pc.
0.97€ / lm
PLASTER CORNER WITH METAL NETTING 2.5m
In Stock
2.34€ / pc. Ex Tax: 1.89€ / pc.
0.94€ / lm
PLASTER CORNER LOWER PERF.20mm 3m
In Stock
1.89€ / pc. Ex Tax: 1.52€ / pc.
0.63€ / lm
PLASTER CORNER LOWER PERF.20mm 2.5m
In Stock
1.63€ / pc. Ex Tax: 1.31€ / pc.
0.65€ / lm
PLASTER BAR MET. 6mm 3m
In Stock
1.63€ / pc. Ex Tax: 1.31€ / pc.
0.54€ / lm
PLASTER BAR MET. 6mm 2.5m
In Stock
1.47€ / pc. Ex Tax: 1.19€ / pc.
0.59€ / lm
FAS. CORNER REINFORCEMENT PROFILE ALB-EC-100/150-25(D/03.2)
In Stock
2.16€ / pc. Ex Tax: 1.74€ / pc.
0.86€ / lm
FAS. GLUE MIXTURE SAKRET BAK F WINTER 25KG
In Stock
11.97€ / bag Ex Tax: 9.65€ / bag
0.48€ / kg
Mass (kg)
25
FAS.LIIMSEGU SAKRET BAK 25KG
In Stock
9.66€ / bag Ex Tax: 7.79€ / bag
0.39€ / kg
Mass (kg)
25
SAKRET PG Facade Primer
In Stock
62.98€ / pc. Ex Tax: 50.79€ / pc.
2.52€ / kg
Mass (kg)
25
Facade Primer SAKRET PG 15 kg
In Stock
50.10€ / pc. Ex Tax: 40.40€ / pc.
3.34€ / kg
Mass (kg)
15
Facade Primer SAKRET PG
In Stock
22.90€ / pc. Ex Tax: 18.47€ / pc.
4.58€ / kg
Mass (kg)
5
EJOT TYPE H4 D8/60X255MM
In Stock
0.81€ / pc. Ex Tax: 0.65€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X215MM
In Stock
0.64€ / pc. Ex Tax: 0.52€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X195MM
In Stock
0.56€ / pc. Ex Tax: 0.45€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X155MM
In Stock
0.43€ / pc. Ex Tax: 0.35€ / pc.
EJOT TYPE H4 D8/60X135MM
In Stock
0.40€ / pc. Ex Tax: 0.32€ / pc.
EJOT TYPE H3 D8/60X95MM
In Stock
0.33€ / pc. Ex Tax: 0.27€ / pc.
EJOT TYPE H3 D8/60X155MM
In Stock
0.40€ / pc. Ex Tax: 0.32€ / pc.
EJOT TYPE H3 D8/60X115MM
In Stock
0.33€ / pc. Ex Tax: 0.27€ / pc.
EJOT DROP PROFILE PVC 2m
In Stock
7.18€ / pc. Ex Tax: 5.79€ / pc.
3.59€ / lm
EJOT Plinth Profile 200 mm x 2 m
In Stock
28.15€ / pc. Ex Tax: 22.70€ / pc.
14.07€ / lm
EJOT Plinth Profile 150 mm x 2 m
In Stock
22.31€ / pc. Ex Tax: 17.99€ / pc.
11.15€ / lm
EJOT PLINTH PROFILE 120mmX2m
In Stock
4.51€ / pc. Ex Tax: 3.64€ / pc.
2.26€ / m²
EJOT Plinth Profile 100 mm x 2 m
In Stock
13.57€ / pc. Ex Tax: 10.94€ / pc.
6.78€ / lm
EJOT SOCKET PROFILE 50mmX2m
In Stock
6.94€ / pc. Ex Tax: 5.60€ / pc.
3.47€ / lm
EJOT SOCKET PROF. CONNECTION PV 30MM
In Stock
0.14€ / pc. Ex Tax: 0.11€ / pc.
EJOT CORNER PROFILE WITH NETTING 2.5M
In Stock
2.12€ / pc. Ex Tax: 1.71€ / pc.
0.85€ / lm
EJOT MILLING EPF70
In Stock
6.11€ / pc. Ex Tax: 4.93€ / pc.

Frequently asked questions about the Facades category

Cheap products in the Facades category

Expensive products in the Facades category

Price of products in the Facades Category

Facades: 0.11€ — 65.25€ (38)