AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM

The photographs are for illustrative purposes only.
Get AI analytics on product AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM:
20.20€/pc.
Ex Tax: 16.29€/pc.
0 reviews
In stock
Product Code: 000-417706ASP
Qty
One click order

Teleskoopiline läbivooluhari autopesuks 97-160cm
Teleskoopiline läbivooluhari on ideaalne tööriist sõidukite välispindade ja muude pindade, näiteks päikesepaneelide, põhjalikuks puhastamiseks. Selle nutikas konstruktsioon võimaldab reguleerida pikkust, nii et ulatud ka kõige raskemini ligipääsetavate kohtadeni. Pehmed harjased eemalduvad mustusest õrnalt, ilma pindu kriimustamata. Vee läbivoolu funktsioon tagab efektiivse loputuse ja oluliselt kergendab tööd — see võimaldab sul teha puhtustöid kiiremini ja mugavamalt.

Spetsifikatsioon

Materjal: alumiinium
Maksimaalne pikkus lahtivõetult: 160 cm
Suur ja mugav hari teleskoopvarrega
Varrel on veevoolu lüliti
Mugav vahtkummist käepide
Kiirkinnitusega liide klapiga vooliku ühendamiseks
Kerge ja jäik — isegi maksimaalse pikkuse juures
Tihedad harjased pehmetest kiududest
Harjased ei kahjusta pestavaid pindu
Võimaldab puhastada kõrgustes ilma redelita või pikendusvarreta
Harja laius: 25,4 cm
Harjaste kõrgus: umbes 6 cm

Kasutusala

Sõiduautode, tarbesõidukite, matkaautode ja haagissuvilate pesemine
Päikesepaneelide, fotogalvaaniliste elementide ja päikesekollektorite pesemine ja lume eemaldamine
Tööd kodu ümber ja aias — näiteks veranda ja kasvuhoone puhastamine

Description provided by sitypro.com

AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM
Write a review

Also looking for

rempro rempro-mobile

Frequently asked questions about the AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM

Where to buy AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM?

You can buy AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM in our online store for 16.29€. Category: .

What is the price of AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM?

The current price of AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM is 16.29€. Brand: -.

AUTOPESUHARI TELESKOOP 97-160CM — specifications and description

Model: 000-417706ASP. Category: . Brand: -. Price: 16.29€.

Google reviews

See all reviews
//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');