Nails

NAEL NELIK.KTS 3,4X100 5kg.
In Stock
28.88€ / box Ex Tax: 23.29€ / box
5.78€ / kg
NAEL NELIK.KTS 3,4X100 1kg.
In Stock
11.24€ / box Ex Tax: 9.06€ / box
11.24€ / kg
NAEL NELIK.KTS 2,8X90 5kg
In Stock
28.88€ / box Ex Tax: 23.29€ / box
5.78€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  4,0x100 1 kg
In Stock
5.43€ / box Ex Tax: 4.38€ / box
5.43€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  3,5X90 5KG
In Stock
21.07€ / box Ex Tax: 16.99€ / box
4.21€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  3,5x90 1 kg
In Stock
5.43€ / box Ex Tax: 4.38€ / box
5.43€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  3,0X80 5KG
In Stock
21.07€ / box Ex Tax: 16.99€ / box
4.21€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  3,0x80 1 kg
In Stock
5.43€ / box Ex Tax: 4.38€ / box
5.43€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  3,0X70 5KG
In Stock
21.07€ / box Ex Tax: 16.99€ / box
4.21€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  3,0x70 1 kg
In Stock
5.43€ / box Ex Tax: 4.38€ / box
5.43€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  2,5X50 5KG
In Stock
21.07€ / box Ex Tax: 16.99€ / box
4.21€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  2,5x50 1 kg
In Stock
5.43€ / box Ex Tax: 4.38€ / box
5.43€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  2,0X40 5KG
In Stock
20.48€ / box Ex Tax: 16.51€ / box
4.10€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  1,8X60 200G/PAKK
In Stock
3.04€ / box Ex Tax: 2.46€ / box
15.22€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  1,8X32 200G/PAKK
In Stock
3.04€ / box Ex Tax: 2.46€ / box
15.22€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  1,2x20 200G/PAKK
In Stock
3.04€ / box Ex Tax: 2.46€ / box
15.22€ / kg
NAIL CONSTRUCTION  1,2x16 200G/PAKK
In Stock
3.04€ / box Ex Tax: 2.46€ / box
15.22€ / kg
NAEL RIHVEL TS 3X60 1kg
Pre-Order
Item sold out
NAEL RIHVEL TS 3X40 200G
Pre-Order
Item sold out
NAEL RIHVEL TS 3X60 200G
Pre-Order
Item sold out