PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA

Фотографии носят исключительно демонстративный характер
Получите AI аналитику по товару PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA:
94.12€/компл.
Без НДС: 75.90€/компл.
Makita
0 отзывов
В наличии
Код товара: A180533SP
Количество:
Заказать в 1 клик
Теги:

Puuride ja otsakute komplekt metalli-, puidu- ja kivitöödeks. Komplektis on 12 HSS-TiN metallipuuri, 8 puidupuuri, 5 kivipuuri, 1 faasifrees, 1 löögitorn, 1 mõõdulint 3m, 34 kruvikeeraja otsakut, 2 otsakuhoidikut, 4 mutrikeeraja otsakut ja 3 muud tarvikut. Kokku 71 -osaline komplekt, plastkarbis.

Toote kirjeldus:
Lapikpuurid: Ø8 mm, Ø15 mm, Ø20 mm
Metallipuurid: Ø2 mm, Ø2,5 mm, Ø3 mm, Ø3,5 mm, Ø4 mm, Ø4,5 mm, Ø5 mm, Ø5,5 mm, Ø6 mm, Ø6,5 mm, Ø7 mm
Kivipuurid: Ø3 mm, Ø4 mm, Ø5 mm, Ø6 mm, Ø8 mm
Puidupuurid: Ø4 mm, Ø5 mm, Ø6 mm, Ø8 mm, Ø10 mm
Kruviotsikud: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, T20, T25, T30, T40
Magnetiseeritud kruviotsikute adapter.
Kruvikeeraja.
Mõõdulint.
Nuga + varuterad.
Puuripesad.
Uputuspuur.
Kärn.
Padrunid: Ø8mm, Ø10mm, Ø12mm, Ø13mm

Описание предоставлено магазином sitypro.com

PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA
Написать отзыв

Также ищут

rempro rempro-mobile

Частые вопросы о категории PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA

Где купить PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA?

PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA можно купить в нашем интернет-магазине по цене 75.90€. Категория: .

Какая цена на PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA?

Актуальная цена на PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA — 75.90€. Производитель: Makita.

PUURIDE JA OTSIKUTE KOMPLEKT MAKITA D-33691 71-OSA — характеристики и описание

Модель: A180533SP. Категория: . Производитель: Makita. Цена: 75.90€.

Google отзывы

Смотреть все отзывы
//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');