;
ota yhteyttä -
Toimitus
kahden työpäivän kulutua
SISÄSEINÄMAALI VIVACOLOR GREEN LINE WALL 20 A 11,7L

SISÄSEINÄMAALI VIVACOLOR GREEN LINE WALL 20 A 11,7L

  • Merkki: Vivacolor
  • Tuotenumero: A100602
  • Saatavuus: Varastossa
  • 67.07€

  • Veroton:55.89€

Vaihtoehdot

Poolmatt (20) veepõhine pestav värv esikute, köökide, panipaikade, kontorite ja ühiskondlike ruumide seintele.

Värv on mustust tõrjuv ja suurepärase pesemiskindlusega (1. klass vastavalt standardile EN 13300). Värv sobib ruumidesse, kus on vajalik hea kulumis- ja niiskuskindlus. Wall 20-ga värvitud pind ei määrdu kergesti, värvitoon ei tuhmu ka korduval pesemisel. Värv on ohutu keskkonnale ja tervisele - värvil on Põhjamaade Luigemärk ja Eesti Allergialiidu tunnustus. Värv Wall 20 lõhnatu ja sellega on mugav töötada. Kasutuskohad: Seinad ja laed kuivades ja niisketes ruumides (laste-, elutoad, esikud, köögid, panipaigad, kontorid, kooli- ja lasteaiaruumid jm ühiskondlikud ruumid). Sobib uute ja varem värvitud kipsplaatpindade, pahteldatud ja tapeeditud pindade värvimiseks. Katvus: 10-12 m²/l eelnevalt värvitud siledal pinnal, 7-9 m²/l kipsplaatpinnal ja pahteldatud pinnal, 3-5 m²/l krohvitud pinnal.

Toonimine: Värvi võib kasutada valgena (A-alusvärv) või toonida heledates toonides (A-alusvärv) ja tumedates toonides (C-alusvärv) Tikkurila sisevärvikaartide järgi. Kasuta Color Test väikepurki sobiva värvitooni valimiseks.

Töövahendid: Rull, pintsel või kõrgsurve värvipihusti.

Kuivamisaeg: Puutekuiv - 0,5 tundi, ülevärvitav - 1-2 tundi. Värv on vastupidav puhastuskemikaalide ja nõrgatoimelise vedeldi (lakibensiin) lühiajalisele toimele.

Yksityiskohtaiset tiedot

Kokonaispaino: 14,97 kg
Pakkauksen mitat: 29,20 x 29,20 x 29,20 cm

Kirjoita arvostelu

HUOM: HTML-koodia ei käännetä!
    Huono           Hyvä