+37253616980 e-mail

Lämminvesivaraaja ELECTROLUX EWH80 FORMAX DL

348.68€/kpl
ALV 0%: 285.80€/kpl
Varastossa
Taide: A097150SP
Malli: A097150SP
Määrä
Tilaa yhdellä napsautuksella

X-Heat – «kuivade» sõltumatute kütteelementide süsteem. Akumuleeriva veeboileri töökindluse ja pikaealisuse eest kannavad hoolt kütteelemendid (tennid). 

Electroluxi Formax DL sarja boileritesse on paigaldatud ainulaadne ja töökindel kahe sõltumatu «kuiva» kütteelemendiga süsteem X-Heat. Selle süsteemi teeb eriliseks see, et kütteelementidel puudub otsene kokkupuude veega. Tennid paiknevad paagi alaosas asuvale flantsile kinnitatud spetsiaalsetes metallkestades. Selline konstruktsioon võimaldab ära hoida katlakivi tekkimise, kasutada seadet poole võimsuse režiimil, säästa elektrienergiat ja pikendab märkimisväärselt kütteelementide tööiga. Isegi kui üks kütteelement läheb rivist välja, töötab teine edasi, mis kindlustab Teile kuuma vee olenemata asjaoludest. Tänu «kuivade» tennide süsteemile X-Heat ei pea boilerit hoolduseks ja remondiks demonteerima. 

Multi Memory tehnoloogia

Sarja Formax DL ainulaadseks eripäraks on Multi Memory tehnoloogia, mis võimaldab programmeerida ja seadme mällu talletada kolm individuaalset veekuumutusrežiimi. Individuaalsete režiimide ja veekuumutuse temperatuuride seaded säilivad isegi toite väljalülitamisel. Pärast toite taastamist jätkab boiler vee kuumutamist  eelnevalt määratud temperatuurini. 

Universaalne paigaldamine

Tänu tänapäevaste tehnoloogiate kasutamisele saab Electroluxi Formax DL sarja boilereid paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt, mis võimaldab nende optimaalse paigaldamise isegi väikestesse ruumidesse.

 4-astmeline kaitsesüsteem

  1. Spetsiaalne ülitugev korrosiooni toimele vastupidav metallisulam. 
  2. Sisepaagi ülitugev ja elastne emailkaitsekiht.
  3. Suurema massiga magneesiumanood, mis püüab korrosiooniosakesed kinni ja neutraliseerib need. 
  4. Äravoolu funktsiooniga kaitseklapp, mis kaitseb seadet ülerõhu eest paagis. Samuti on boiler varustatud ülekuumenemise kaitsesüsteemi ja rikkevoolukaitselülitiga, mis tagab seadme kasutamisel lisaohutuse.

Sisepaagi garantii 7 aastat.

Yksityiskohtaiset tiedot

Yksikön nettopaino: 31,20 kg
Kokonaispaino: 32,00 kg
Mitat: 72,00 x 46,00 x 45,00 cm
Pakkauksen mitat: 72,00 x 45,00 x 45,00 cm

Question answer

Myös haettu