HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK

Valokuvat ovat vain esittelytarkoituksessa.
Hanki AI-analyysi tuotteesta HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK:
4.51€/pari
ALV 0%: 3.64€/pari
Eurotechnique
0 arvostelua
Varastossa
Tuotenumero: 000-399312ASP
Määrä

Pian päättyy!
Viimeinen varasto jäljellä. Osta ensin.
Avainsanat:

OMINAISUUDET HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK hinta 4.59€ Eurotechnique

Pakkauksen mitat34,00 x 17,00 x 3,00 cm
Nettopaino0,200 kg

Looma alusnahast sõrmik laia randmega 36cm, keevitamiseks.

Yksityiskohtaiset tiedot

Kokonaispaino: 0,20 kg
Pakkauksen mitat: 34,00 x 17,00 x 3,00 cm

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK
Kirjoita arvostelu
Katso myös nämä tuotteet

Myös haettu

rempro rempro-mobile

Usein kysyttyjä kysymyksiä HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK

Mitä HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK ovat ja mihin niitä käytetään?

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK — ovat hitsaukseen tarkoitetut sormikkaat eläimen päälisnahasta, leveällä 36 cm hihalla, suunniteltu suojaamaan käsiä hitsauksessa; kokonaispaino 0,20 kg, paketin mitat 34×17×3 cm. Ne tarjoavat lämpö- ja kipinäsuojan hitsaustöissä.

Mistä materiaalista HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK on valmistettu?

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK on valmistettu eläimen alusnahasta (looma alusnahk), mikä antaa kulutuskestävyyttä ja lämmönsietokykyä hitsaustöissä.

Kuinka pitkä on hihanreuna ja miksi 36 cm leveä reuna on hyödyllinen?

Hihanreuna HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK on 36 cm leveä; leveä reuna suojaa rannetta ja osaa kyynärvarresta kipinöiltä ja roiskeilta sekä mahdollistaa hanskan pukemisen vaatteen hihan päälle.

Sopivatko nämä hanskat TIG/MIG-hitsaukseen ja korkean lämpötilan töihin?

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK soveltuvat yleiseen hitsaukseen, mukaan lukien MIG/MAG; eläimen nahka kestää korkeita lämpötiloja ja suojaa kipinöiltä, mutta erittäin vaativiin lämpöolosuhteisiin kannattaa tarkistaa erikoisvaatimukset.

Mitä kokoja on saatavilla ja miten valita oikea koko sormikkaalle?

Tuotteen A066089SP pakkauksen mitat ja paino annettu, mutta tarkkoja kokovaihtoehtoja ei erikseen mainita; valitse koko mittaamalla käden ympärys ja huomioi, että hitsaussormikas on yleensä väljähkö, jotta alipinta ja suojavaatteen hihat mahtuvat.

Mikä on hanskojen malli ja tuotekoodi varaosia tai vastaavia etsiessä?

Mallinumero on A066089SP, SKU 000-399312ASP ja valmistaja Eurotechnique; näitä tietoja käytetään etsiessä vastaavia hitsaushanskoja tai korvaavia tuotteita.

Mikä on näiden hanskojen paino ja pakkauksen mitat?

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK bruttopaino on 0,20 kg ja pakkauksen mitat 34,00 x 17,00 x 3,00 cm, mikä helpottaa varastointia ja kuljetusta suunniteltaessa.

Sopivatko nämä hanskat kylmään työhön tai talvikäyttöön?

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK tarjoavat jonkin verran suojaa kylmyyttä vastaan materiaalinsa vuoksi, mutta ne eivät ole erikseen lämpöeristettyjä talvikäsiin; pitkäaikaiseen pakkaskäyttöön kannattaa valita eristetty malli.

Voiko nämä nahkahanskat pestä tai puhdistaa ja miten huoltaa niitä oikein?

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK kannattaa puhdistaa kostealla liinalla ja käyttää nahalle tarkoitettua hoitoainetta; pesukoneeseen eivät sovi, ja kuivata poissa suoralta lämmöltä.

Miten nämä sormikkaat eroavat tavallisista paljas sormellisista hitsaushanskoista?

HANSKAT KEEVITAJALE LOOMA ALUSNAHK ovat sormikkaat (sormi yhdessä), mikä parantaa lämmöneristystä ja suojaa kipinöiltä, mutta heikentää otteen tarkkuutta verrattuna sormellisiin hanskoihin. Ne sopivat hyvin suurten polttimien käsittelyyn ja töihin, joissa tarvitaan lisäsuojaa.

Google reviews

See all reviews
//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');