TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46

Valokuvat ovat vain esittelytarkoituksessa.
Hanki AI-analyysi tuotteesta TURVASAAPPAAT
PETROL S3 PRUUN 46:
62.90€/pari
ALV 0%: 50.72€/pari
Bellota
0 arvostelua
Varastossa
Tuotenumero: 000-498981ASP
Määrä
Tilaa yhdellä napsautuksella
Avainsanat:

OMINAISUUDET TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46 hinta 88.73€ Bellota

Mugav. Eriti lai liist ning pehmendus ja löögisummutus kanna piirkonnas.
Klaaskiust turvavarbakate ja tekstiilist läbilöögivastane sisetald. Suurem turvalisus ja kergus.
S3: Vetthülgav töötlus, mis takistab vee sissetungimist ja imendumist.
Soovitatav kasutusviis:
Kasutamiseks märgades ja/või kuivades tingimustes.

TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46
Kirjoita arvostelu
Katso myös nämä tuotteet
rempro rempro-mobile

Usein kysyttyjä kysymyksiä TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46

Mitä TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46 on?

TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46 on suojajalkine, jossa on lasikuituinen varvassuoja ja tekstiilinen pistosuojainen sisäpohja, erityisen leveä lest, kantapään pehmuste ja S3-vesiähkytys, suunniteltu märkiin ja kuiviin työolosuhteisiin (malli A165658SP).

Mitä suojaominaisuuksia TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46:n S3-luokka tarjoaa?

S3-luokka tarkoittaa vedenhylkivää käsittelyä, joka estää veden imeytymisen, sekä varvas- ja pistonsuojaominaisuuksia, joten saappaat sopivat kosteisiin ja ulkotyöolosuhteisiin.

Mistä materiaalista on varvassuojus ja pistonsuojallinen sisäpohja?

Varvassuojus on lasikuitua (klaaskiust) ja pistonsuojallinen sisäpohja on tekstiilimateriaalia, mikä tarjoaa keveyttä ja suojaa pistohyökkäyksiltä.

Sopiiko malli rakennustyöhön ja kosteisiin tiloihin?

Kyllä. S3-vesiähkytys, varvas- ja pistonsuoja tekevät näistä saappaista sopivat rakennustöihin ja kosteisiin työympäristöihin.

Millainen lest ja käyttömukavuus saappaissa on?

Saappaissa on erityisen leveä lest (eriti lai liist) sekä kantapään pehmustus ja iskunvaimennus, mikä lisää mukavuutta pitkäaikaisessa käytössä.

Missä olosuhteissa PETROL S3 PRUUN 46 -mallia suositellaan käytettäväksi?

Suositellaan käytettäväksi märissä ja/tai kuivissa olosuhteissa, eli sisätilojen kosteissa työympäristöissä ja ulkotöissä kosteassa säässä.

Mikä on mallin tuotetunnus ja valmistaja?

Mallin tunnus on A165658SP, SKU 000-498981ASP, ja valmistaja on Bellota.

Sopivatko nämä saappaat kevyttä painoa ja hyvää suojaa tarvitsevalle?

Kyllä. Lasikuituinen varvassuoja ja tekstiilinen pistonsuoja tarjoavat keveyden verrattuna metalliseen suojaukseen samalla säilyttäen luotettavan suojan.

Kuinka valita koko huomioiden saappaiden leveä lest?

Koska saappaissa on erityisen leveä lest, mittaa oma jalan mitto ja vertaa tavalliseen kokoon; epävarmuustapauksessa valitse oma tavallinen koko tai kokeile saappaita ottaen huomioon leveä sisätila.

Sopiiko malli pitkäkestoiseen seisomatyöhön?

Kyllä. Leveä lest ja kantapään pehmustus vähentävät väsymystä pitkään seistessä ja lisäävät käyttömukavuutta.

Miten TURVASAAPPAAT PETROL S3 PRUUN 46 eroavat muista turvasaappaista?

Mallin erottaa erityisen leveä lest, lasikuituinen varvassuoja ja tekstiilinen pistonsuoja, jotka tekevät saappaista kevyemmät sekä S3-vesiähkytys yhdistettynä hyvään mukavuuteen.

Google reviews

See all reviews

Malli

//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');