LIBISEMISTÕKE DEVISYS BLUE-ICE SUURUS M (37-39)

Fotod on ainult demonstratiivsel eesmärgil.
Hangi AI analüüs toote LIBISEMISTÕKE DEVISYS BLUE-ICE SUURUS M (37-39) kohta:
23.83€/paar
Käibemaksuta: 19.22€/paar
Tootja puudub
0 arvamust
Laos
Mudel: 000-491120ASP
Kogus
Telli 1 klõpsuga
Sildid:

KIRJELDUS LIBISEMISTÕKE DEVISYS BLUE-ICE SUURUS M (37-39) hind 24.22€

DEVISYS BLUE-ICE jäänaelikud jalatsitele. Devisys Blue-Ice libisemiskaitsed on mõeldud kandmiseks kogu teie kinga talla ulatuses. Nende 11 kõvast metallist naelad on paigaldatud tallale ühtlaselt nii, et need kataksid nii kannaosa kui ka esiosa. Devisys Blue-Ice libisemiskaitsed on valmistatud TPE-st, mis jääb painduvaks kuni –40 C kraadi juures. Toode on saadaval kolmes suuruses, M (37-39), L (40-44) ja XL (45-48). 3M helkur tagaküljel muudab kaitsmete kasutamise veelgi turvalisemaks, kuna need tagavad teie nähtavuse pimedas talveilmas.

LIBISEMISTÕKE DEVISYS BLUE-ICE SUURUS M (37-39)
Lisa arvamus
Kokkusobivad tooted
rempro rempro-mobile

Korduma kippuvad küsimused LIBISEMISTÕKE DEVISYS BLUE-ICE SUURUS M (37-39)

Mis on LIBISEMISTÕKE DEVISYS BLUE-ICE SUURUS M (37-39)?

LIBISEMISTÕKE DEVISYS BLUE-ICE SUURUS M (37-39) on TPE-st valmistatud jäänaelad jalatsitele, millel on 11 metallist naela kanna ja varba katmiseks; materjal jääb painduvaks kuni −40 °C ja tagumisel osal on 3M helkur paremaks nähtavuseks.

Millisele jalanumbrile sobib suurus M (37-39)?

Suurus M sobib euroopapärastele jalanumbritele 37–39. Libisemistõke on mõeldud kogu talla ulatuses kandmiseks, seega vali M kui sinu tavapärane suurus on 37–39.

Mis materjalist DEVISYS BLUE-ICE on tehtud?

DEVISYS BLUE-ICE on valmistatud TPE‑st (termoplastne elastomeer), mis jääb painduvaks kuni −40 °C ja tagab vastupidavuse ning hea haardumise.

Mitu metallnööri on ühes libisemistõkes ja mida nad katavad?

Igas libisemistõkes on 11 kõva metallnööri, mis on jaotatud ühtlaselt, katmaks nii kanna- kui ka esiosa.

Kas need sobivad linnakingade ja spordijalatsite külge?

Jah, libisemistõkkeid on mõeldud kandmiseks kogu talla ulatuses, seega sobivad need linna- ja spordijalatsitele, kui talla pikkus mahub tõkke sisse.

Millise miinuskraadini juures libisemistõke jääb painduvaks?

TPE‑materjal jääb painduvaks kuni −40 °C, seega sobivad libisemistõkked ka tugeva külmaga kasutamiseks.

Mida tähendab tagumine 3M helkur?

Tagumine 3M helkur on peegeldav osa, mis muudab sind pimedas ja halbades ilmastikuoludes paremini nähtavaks, suurendades ohutust.

Kas on olemas ka teisi suurusi peale M?

Jah, toode on saadaval ka suurustes L (40–44) ja XL (45–48). Vali suurus vastavalt oma tavapärasele eu suurusele.

Kas need sobivad tööjalanõude (Рабочая обувь) külge?

Jah, DEVISYS BLUE-ICE on mõeldud kasutamiseks töö- ja igapäevajalatsitega (Рабочая обувь) ning pakub paremat haardumist jääl ja lumel.

Kuidas DEVISYS BLUE-ICE õigesti jalga panna ja ära võtta?

Aseta libisemistõke nii, et naelad jäävad allapoole ja kogu tallatükk on kaetud; venita TPE kandast ja esiosast tihedalt ümber. Võtmisel tõmba tagant 3M helkuri kohast ja eemalda ettevaatlikult.

Google reviews

See all reviews

Mudel

//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');