+37253616980 e-mail

VANERI DETAIL 15X400X760

21.15€/leht
ALV 0%: 17.34€/leht
Varastossa
Taide: A027039SP
Malli: A027039SP

Ominaisuudet

Määrä
Tilaa yhdellä napsautuksella

Kasevineer Interior

Sort - II/IV (BB/C)

Vineer on üks enimkasutatud puitmaterjal kaasaegses maailmas. Tema positiivsed küljed on tugevus, painduvus ja vastupidavus. Vineeri toodetakse paaritust arvust spoonikihtidest. Spoonikihid pressitakse ja kuumutatakse – liim kuivab kuumuse toimel ning liidab spooni kokku. Seejärel vineer lõigatakse ja vajadusel lihvitakse. Iga järgmise kihi puidusüü suund on risti eelmisega, pealmine ja alumine kiht on paralleelsete puidusüü suundadega. Sellist paigutust kasutatakse tagamaks vineerile maksimaalset võimalikku stabiilsust, sest mitmete erisuunaliste kihtide olemasolul väheneb vineeri kõverakspaindumise oht. Vineer paisub, väändub ja tõmbub kokku vähem kui tavaline puit. Ka on võimalik kruvisid ja naelu kinnitada päris plaadi servadesse.

Vineeri saab painutada ja vormida väga mitmesuguse kujuga pindadeks.

Kvaliteeti määratakse alumise ja ülemise spoonikihi kvaliteedi järgi. Kõige lihtsam vineertahvel koosneb kolmest kihist. Mida rohkem kihte, seda tugevam vineer. Kihtide kokkuliimimisega saavutatakse kerge ja hästi töödeldav, aga samas tugev plaat.

Interior (MR) markeeringuga kasevineerid on mõeldud sisetingimustes kasutamiseks. Sideaineks on karbamiid-formaldehüüdvaik.

Kvaliteediklass BB (II) lihvitud, korkidega

Yksityiskohtaiset tiedot

Kokonaispaino: 2,93 kg
Pakkauksen mitat: 76,00 x 40,00 x 1,50 cm

Rakennuslevy
Märkätilakipsilevy
Vaneria yksityiskohta
Общее
Pituus (mm)
760
Laius (mm)
400
Paksus (mm)
15
Tekniset tiedot,
voivat muuttua ilman erillistä ilmoitusta
Question answer
Katso myös nämä tuotteet

Myös haettu