VUUGISEGU CERESIT CE40 04 HÕBE 5kg

Fotod on ainult demonstratiivsel eesmärgil.
Hangi AI analüüs toote VUUGISEGU CERESIT CE40 04 HÕBE 5kg kohta:
20.56€ / tk
Käibemaksuta: 16.58€ / tk
4.11€ / m²
1 tk = 5m²
Ceresit
0 arvamust
Laos
Mudel: 000-323151ASP

Tehnilised andmed

Kogus
Telli 1 klõpsuga
Sildid:

OMADUSED VUUGISEGU CERESIT CE40 04 HÕBE 5kg hind 20.52€ Ceresit

Pakendi mõõtmed24,00 x 24,00 x 19,50 cm
Kogukaal5,204 kg

Color Perfect koostisega elastne veekindel vuugisegu CE 40 Auquastatic sobib 1 – 8 mm laiuste vuukide täitmiseks vertikaal- ja horisontaalpindadel sise- ja välistingimuste. CE 40 tagab vuugi täiuslikult ühtlase ja püsiva värvitooni aastateks, plekkide ja soolavöötide puudumise ning kerge puhastamise ja hooldamise. Sobivad kasutuskohad: vannitoad ja köögid, rõdud ja terrassid, köetavad põrandad, fassaadid, käidavad kohtad (näit liikumisteed, koolid, kauplused, koridorid jms). Lihtne kokkusegamine, pealekandmine ja vuugi profileerimine.

Omadused:

-hea hõõrdumis- ja pragunemiskindlus
-vastupidav seentele ja hallitusele
-erinevatele plaatidele – glasuur-, täismass-, terrakota-, klaas- ja kiviplaadid, sh marmo
-deformeeruvatele ja halvas seisukorras aluspindadele
-elastsust nõudvatele aluspindadele – puitlaast- ja kipskartongplaadid, põrandaküte

Detailne info

Kogukaal: 5,20 kg
Pakendi mõõtmed: 24,00 x 24,00 x 19,50 cm

Keraamilised plaadid
Type
Mört vuukide jaoks
Общее
Tootja
Ceresit
Tehnilised andmed,
võivad muutuda ilma ette teatamata
VUUGISEGU CERESIT CE40 04 HÕBE 5kg
Lisa arvamus
Kokkusobivad tooted

Otsiti ka

rempro rempro-mobile

Korduma kippuvad küsimused VUUGISEGU CERESIT CE40 04 HÕBE 5kg

Mis on VUUGISEGU CERESIT CE40 04 HÕBE 5kg ja milleks seda kasutatakse?

VUUGISEGU CERESIT CE40 04 HÕBE 5kg on Color Perfect koostisega elastne veekindel vuugisegu 1–8 mm vuukide täitmiseks vertikaal- ja horisontaalpindadel sise- ja välistingimustes; tagab ühtlase värvi, hallitusevastase kaitse ja lihtsa hoolduse.

Kas CE40 sobib välitingimustesse ja rõdule?

Jah, CE40 sobib sise- ja välistingimustesse; toode on nimetatud rõdude ja terrasside jaoks ning on niiskuskindel ja ei jäta soolavööte, säilitades värvi pikaajaliselt.

Millise laiusega vuukide jaoks CE40 sobib?

CERESIT CE40 on mõeldud 1–8 mm laiuste vuukide täitmiseks nii vertikaal- kui horisontaalpindadel.

Kas CE40 sobib põrandaküttega pindadele?

Jah, CE40 on sobilik põrandaküttega pindadele; see on elastne ja mõeldud deformatsioonidele alluvatele aluspindadele.

Kas see vuugisegu sobib marmorile ja kiviplaatidele?

Jah, CE40 sobib marmiiri ja kiviplaatide jaoks; tootekirjelduses on mainitud ühilduvus marmori, klaasi, terrakota ja kiviplaatidega.

Kas CE40 on vastupidav hallitusele vannitoas?

Jah, CE40 on vastupidav seentele ja hallitusele, mistõttu sobib niisketesse kohtadesse nagu vannitoad ja köögid.

Kui palju 5 kg pakendist jätkub vuukide täitmiseks?

Kontekstis on märgitud ainult 5 kg kaal; tegelik kulu sõltub plaadi mõõtmetest ja vuugi sügavusest. Täpse kulu saamiseks kasutage tootja kuluarvutust, arvestades 1–8 mm vuukilaiust.

Kas CE40 sobib deformeeruvatele või halvasti ettevalmistatud aluspindadele?

Jah, CE40 on mõeldud deformeeruvatele ja halvas seisukorras aluspindadele; elastne koostis kompenseerib aluspinna liikumist.

Kas CE40 sobib erinevatele plaatidele: glasuur-, terrakota- ja klaasplaatidele?

Jah, CE40 sobib erinevatele plaatidele: glasuur-, täismass-, terrakota-, klaas- ja kiviplaatidele, sh marmor, nagu kirjelduse järgi märgitud.

Kuidas CE40 segada, peale kanda ja hooldada?

CE40 on lihtne segada, peale kanda ja profiilida; pärast tahenemist on vuugid kergesti puhastatavad ning toode välistab plekid ja soolajooned, lihtsustades hooldust.

Google reviews

See all reviews
//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');