FIBOKRUVI 8X120 CS 50TK/KARP
| Pakendi mõõtmed | 18,00 x 9,00 x 8,00 cm |
| Kogukaal | 1,552 kg |
Kergbetoonikruvi Indu-Prog ümarpeaga, CorrSeal
Kasutusala
ESSVE Indu-Prog kergbetoonikruvi on mõeldud Indu-Prog lengihülsi monteerimiseks poorsetesse materjalidesse, nagu kergbetoon ja kergklinker (mida nimetatakse ka lecaks, Ytongiks, Siporexiks, sinibetooniks jne).
Kirjeldus
Indu-Prog kergbetoonikruvi keere on disainitud poorsete materjalide jaoks, nagu kergbetoon ja kergklinker. Kruvipea on TX pesa/otsikuga, TX30.
Montaa¹
Indu-Prog kergbetoonikruvi kruvitakse otse kergbetooni/-klinkrisse, s.t mingit ettepuurimist ei ole vaja. Monteerimiseks soovitatakse momentkruvikeerajat. Kruvi ülepingutamise vältimiseks tuleb kruvikeerajal kasutada madalaid pöördeid. Ülepingutamine võib tähendada, et keere puruneb, mille tagajärjel väheneb koormustaluvus tugevasti ning tuleb teostada uus montaa¹.
Monteerimisel poorsetesse materjalidesse on soovitatav Indu-Prog survejaotusseibi kasutamine. Survejaotusseib aitab kaasa stabiilsemale montaa¹ile ja minimeerib riski, et Indu-Prog lengihülss sõidab Indu-Prog kergbetoonikruvi pingutamisel poorse materjali sisse.
Spetsifikatsioon
Materjal: Teras
Pinnatöötlus: CorrSeal
Korrosiooniklass: C4
Detailne info
Kogukaal: 1,55 kgPakendi mõõtmed: 18,00 x 9,00 x 8,00 cm
Soovitame vaadata teisi tooteid:

















