NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L

Fotod on ainult demonstratiivsel eesmärgil.
Hangi AI analüüs toote NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L kohta:
33.25€ / tk
Käibemaksuta: 26.81€ / tk
6.65€ / l
1 tk = 5l
Eskaro
0 arvamust
Laos
Mudel: 000-481077ASP

Tehnilised andmed

  • Maht (l): 5
Kogus
Telli 1 klõpsuga
Sildid:

OMADUSED NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L hind 43.67€ Eskaro

Pakendi mõõtmed13,00 x 18,90 x 29,90 cm
Kogukaal5,380 kg

AQUASTOP PROFESSIONAL kontsentreeritud niiskustõke pindade kruntimiseks ning tsement- ja lubjasegude nakke parandamiseks sisetöödel.

Pinna ettevalmistus:
Töödeldav pind peab olema kuiv, puhastatud tolmust, rasvast jm mustusest ning lahtistest, kooruvatest elementidest. Varem värvitud pinnad puhastada vanast kooruvast värvist, karestada ja loputada veega. Hallitusega kaetud pinnad esmalt puhastada mehaaniliselt ja seejärel töödelda vahenditega Biotol E või Biotol Spray, loputada veega ja lasta kuivada. Pahteldatud ja krohvitud pinnad peavad olema enne töötlemist täielikult kuivanud.

Kruntimisel:
• Kasutada ainult lahjendatud kujul 1 : 5 – 1 : 10 veega (1 osa vahendit : 5–10 osa vett)
• Tänu suurele kuivaine sisaldusele säilitab kõik omadused ka suurima lubatud lahjendusprotsendi korral
• Kanda pinnale üks kiht
• Tugevdab pinda tänu heale imbumisvõimele
• Ühtlustab pinna imavust, tagab suurepärase nakkuvuse viimistlusmaterjalidega, luues ühtlase imavusega pinna värvimiseks või tapeedi liimimiseks
• Vähendab värvikulu
• Suurendab pinna tugevust, seob hästi tolmu
• Sobib betoonpõrandate kruntimiseks
• Peaagu lõhnatu

Ehitussegudele lisamisel:
• Segule lisamisel tuleb kontsentraat lahjendada eelnevalt veega mida kasutada segu valmistamiseks
• Leelisekindel – ei koaguleeru lahusesse lisamisel ning värskele betoonile kandmisel
• Parendab tsemendi karbonisatsiooni (kivistumist) segus
• Seob ja tugevdab ehitussegu
• Segu muutub plastilisemaks, ei kihistu peale kandmisel
• Vähedab kuivanud betooni niiskusimavust
• Vähendab tolmu teket ja tõstab kulumiskindlust
• Tõstab pinna vastupidavust kütustele ja õlidele

Töötlemine:
Aluspinna ja õhutemperatuur tööde tegemisel ei tohi olla alla +15 °С ja üle +30 °С. Kanda pinnale pintsli või rulliga ühes kihis. Väga imavad pinnad tuleb kruntida „märg märjale“ meetodil kuni küllastumiseni. Pärast kuivamist ei tohi krunt tekitada pinnale läikivat kilet.

Ehitussegud
Maht (l)
5
Tehnilised andmed,
võivad muutuda ilma ette teatamata
NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L
Lisa arvamus
Kokkusobivad tooted
rempro rempro-mobile

Korduma kippuvad küsimused NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L

Mis on NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L ja milleks seda kasutatakse?

NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L — kontsentreeritud krunt, mis parandab siseruumides tsement- ja lubi segude nakku ning tugevdab poorseid pindasid. Kasutatakse lahjendatult 1:5–1:10 veega ning kantakse kuivale, tolmust ja rasvast puhastatud pinnale enne krohvimist või vuukimist.

Kuidas NIISKUSTÕKET ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L lahjendada ja peale kanda?

Lahjenda alati veega suhtega 1:5–1:10 (1 osa toote kohta 5–10 osa vett). Kanna rulliga, pintsliga või pihustiga kuivale ja puhastatud pinnale ning lase täielikult kuivada enne pahteldust või kipsimist.

Kas NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L sobib hallitusega pindadele?

Hallitusega pinnad tuleb esmalt mehaaniliselt puhastada ja töödelda seenevastase vahendiga (nt Biotol E või Biotol Spray), loputada ja lasta kuivada. Puhastuse järel võib lahjendatud AQUASTOP PROFESSIONALi kanda pinnavõimenduseks.

Millistele pindadele sobib NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L (krohvimine, krohv, tellis)?

AQUASTOP PROFESSIONAL tugevdab tsement- ja lubipõhiseid aluspindu ning sobib tellisele, betoonile, poorbetoonile ja krohvitud pindadele, eeldusel et pind on puhastatud ja kuiv. Varem värvitud pinnad tuleb puhastada lahtisest värvist enne tööde alustamist.

Kas NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L sobib enne plaatimist?

Jah, AQUASTOP PROFESSIONAL toimib krundina parandades plaatimisliimi nakku aluspinnaga. Kandke lahjendatult 1:5–1:10 ja laske krundil enne liimi pealekandmist täielikult kuivada.

Mis on toote maht ja artikkel?

Toode on 5-liitrine pakend nimega NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L; mudel A158744SP, SKU 000-481077ASP, tootja Eskaro.

Kui kaua NIISKUSTÕKE ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L kuivab enne järgmisi töid?

Kuivamisaeg sõltub temperatuuri ja niiskuse tingimustest; krunt tuleb enne pahteldust või kipsimist täielikult ära kuivatada. Toodete juhendis rõhutatakse pinna täielikku kuivamist enne järgmist tööetappi.

Kas toodet võib kasutada tsement- ja lubisegudega?

Jah, AQUASTOP PROFESSIONAL on mõeldud tsement- ja lubipõhiste segude nakku parandamiseks sisetingimustes. Lahjendage 1:5–1:10 ja kandke puhastatud ning kuival pinnal.

Kas enne NIISKUSTÕKET ESKARO AQUASTOP PROFESSIONAL 5L pealekandmist on vaja spetsiaalset ettevalmistust?

Jah, pind peab olema kuiv, tolmust ja rasvast puhastatud ning lahtine või kooruv materjal eemaldatud. Pahteldatud ja krohvitud pinnad peavad enne töötlemist olema täielikult kuivanud.

Kui erineb AQUASTOP PROFESSIONAL tavalisest krundist?

AQUASTOP PROFESSIONAL on kontsentreeritud niiskustõke kõrge kuivainesisaldusega, spetsiaalselt tsement- ja lubisegude nakkumise parandamiseks. Seda lahjendatakse 1:5–1:10 ja see säilitab omadused ka maksimaalse lubatud lahjenduse juures, erinevalt tavalistest nõrgemast kontsentratsioonist kruntidest.

Google reviews

See all reviews
//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');