VIHMAÜLIKOND ROH. XL

Fotod on ainult demonstratiivsel eesmärgil.
Hangi AI analüüs toote VIHMAÜLIKOND ROH. XL kohta:
18.30€/tk
Käibemaksuta: 14.76€/tk
Coverquard
0 arvamust
Laos
Mudel: 000-348034ASP

Tehnilised andmed

Kogus
Sildid:

OMADUSED VIHMAÜLIKOND ROH. XL hind 18.61€ Coverquard

Pakendi mõõtmed33,00 x 26,00 x 6,00 cm
Kogukaal0,980 kg

Vihmakuub ja -püksid polüester/PVC. Kuub lukuga, ventileeritud seljaosaga, teibitud õmblustega ja kahe klapiga taskuga. Püksid vööpükste tüüpi, kummiga ülaosas.

Detailne info

Kogukaal: 0,98 kg
Pakendi mõõtmed: 33,00 x 26,00 x 6,00 cm

Tööriided
Suurus
XL
Tehnilised andmed,
võivad muutuda ilma ette teatamata
VIHMAÜLIKOND ROH. XL
Lisa arvamus
Kokkusobivad tooted
rempro rempro-mobile

Korduma kippuvad küsimused VIHMAÜLIKOND ROH. XL

Mis on VIHMAÜLIKOND ROH. XL?

VIHMAÜLIKOND ROH. XL on vihmakeep ja -püksid polüester/PVC materjalist: keeplukuga, ventileeritud seljaosaga, teibitud õmblustega ja kahe klapiga taskuga; püksid kummiga vöökohas. Kogukaal 0,98 kg, pakendi mõõtmed 33×26×6 cm.

Millest on valmistatud VIHMAÜLIKOND ROH. XL ja kas see on veekindel?

VIHMAÜLIKOND ROH. XL on polüesterist PVC-kattega; materjal on veekindel ning õmblused on teibitud, mis vähendab vee läbilaskmist õmblustest.

Mida tähendab ROH. XL suurus ja kas see sobib tööriiete peale kandmiseks?

ROH. XL on XL-suurus, mis on lõdvem ja sobib kandmiseks tööriiete peale; lukuga jakk ja kummi vöökohal teevad selle mugavaks üle riiete tõmbamiseks.

Kas VIHMAÜLIKOND ROH. XL on ventileeritud ja kus ventileerimine asub?

Jah, vihmakeebil on ventileeritud seljaosa (jakk), mis aitab aktiivse töö puhul ülekuumenemist vähendada.

Millised taskud on VIHMAÜLIKOND ROH. XL:il ja kuidas need suletakse?

Jakil on kaks klapiga taskut (flap pockets), klapp kaitseb tasku avaust ja vähendab vee sattumist taskusse.

Milline on VIHMAÜLIKOND ROH. XL pükste lõige ja kas taljel on kumm?

Püksid on vööpüksid-tüüpi ning ülaosas on kumm vöökohal, mis tagab mugava istuvuse.

Kas VIHMAÜLIKOND ROH. XL sobib aktiivseks välitööks nagu ehitus või aiandus?

Jah, polüester/PVC materjal, teibitud õmblused ja ventileeritud seljaosa teevad VIHMAÜLIKOND ROH. XL sobivaks aktiivseks välitööks, pakkudes vihmakaitset ja hingavust.

Mis on VIHMAÜLIKOND ROH. XL kaal ja pakendi mõõtmed laos hoidmiseks?

Kogukaal on 0,98 kg ja pakendi mõõtmed 33×26×6 cm, mis teeb hoiustamise lihtsaks.

Kes toodab VIHMAÜLIKOND ROH. XL ja millisesse kategooriasse see kuulub?

Tootja on Coverquard; toode kuulub tööriietuse aksessuaaride kategooriasse ja on mõeldud tööriiete peal kandmiseks vihmakaitseks.

Kuidas erineb VIHMAÜLIKOND ROH. XL tavalistest vihmamantlitest?

Erinevalt lihtsast mantlist on VIHMAÜLIKOND ROH. XL komplekt, mis sisaldab jopet ja pükse polüester/PVC materjalist, teibitud õmblustega, ventileeritud seljaosaga ja kummi vöökohas, pakkudes paremat kaitset ja istuvust.

Google reviews

See all reviews
//$('#buy_1click').mask("+39999999999",{placeholder:"+3__________"}); //$('#buy_1click').attr('placeholder', 'XXXXXXXXXX'); }); $('#btn_buy_1click').click(function () { var prefix = $('.iti__country.iti__active').data('dial-code'); $('input[name="phone_prefix"]').val(prefix); var answer = checkPhone($(this)); var emailAnswer = validateEmail($('input[name="buy1click_email"]').val()); if(answer != false && emailAnswer != false) { $.ajax({ url: 'index.php?route=extension/module/one_click/add', type: 'post', data: $('input[name=\'phone_prefix\'],input[name=\'phone\'], input[name=\'buy1click_email\'], input[name=\'product_id\'], input[name=\'quantity\']'), dataType: 'json', beforeSend: function () { $('#btn_buy_1click').attr('disabled', 'disabled'); }, success: function (json) { if (json) { $.magnificPopup.open({ items: { src: '
' + '
' + json['popup_heading'] + '
' + '
' + json['popup_order'] + '
' + '
' + json['popup_phone'] + '
' + '
', type: 'inline' }, showCloseBtn: true }); $('#btn_buy_1click').attr('disabled', false); $('#buy_1click').val(''); } } }) } }); function checkPhone(phone_input) { var phone = $('#buy_1click').val(), input = $('#buy_1click'); checker = true; if(!phone){ input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else if(/[^0-9-+ (|)]/.test(phone) || phone.length < 7) { input.effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); checker = false; } else { } if(checker != true) { return false; } } function validateEmail($email) { var emailReg = /^([\w-\.]+@([\w-]+\.)+[\w-]{2,4})?$/; if ($email == '') { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else if (emailReg.test( $email ) == false) { $('input[name="buy1click_email"]').effect('highlight', {color: '#f00'}, 500); return false; } else { return true; } } $('#buy_1click').attr('placeholder', '5ххххххх');