Dekoratiiv- ja erivärvid

AHJUVÄRV TIKKURILA MUURI KSA 2,7L
Laos
36.80€ / tk Käibemaksuta: 29.68€ / tk
13.63€ / l
AHJUVÄRV TIKKURILA MUURI KSA 0,9L
Laos
14.99€ / tk Käibemaksuta: 12.09€ / tk
16.66€ / l
PATIO KIVIKUULLOTE EK 0,9L
Laos
12.07€ / tk Käibemaksuta: 9.74€ / tk
13.42€ / l
MAGNETIC VÄRV 0,5L
Laos
45.07€ / tk Käibemaksuta: 36.35€ / tk
90.15€ / l
TAIKA STARDUST HÕBEDANE 1L
Laos
26.18€ / tk Käibemaksuta: 21.11€ / tk
26.18€ / l
TAIKA KULDVÄRV KM 0,225L
Laos
13.29€ / tk Käibemaksuta: 10.72€ / tk
59.08€ / l
TAIKA GLOW 0,333L
Laos
25.85€ / tk Käibemaksuta: 20.85€ / tk
77.64€ / l
TAIKA HÕBELASUUR HL 1L
Laos
27.92€ / tk Käibemaksuta: 22.52€ / tk
27.92€ / l
PATIO KIVIKUULLOTE EK 9L
Laos
61.21€ / tk Käibemaksuta: 49.37€ / tk
6.80€ / l
TUNTO HIENO STRUK.VÄRV AP 9L
Laos
111.46€ / tk Käibemaksuta: 89.89€ / tk
12.38€ / l
TAIKA HÕBEVÄRV HM 0,9L
Laos
34.78€ / tk Käibemaksuta: 28.05€ / tk
38.65€ / l
LASERA VÄRVILISAAINE 1L
Laos
16.42€ / tk Käibemaksuta: 13.24€ / tk
16.42€ / l
TAIKA KULDLASUUR KL 1L
Laos
27.92€ / tk Käibemaksuta: 22.52€ / tk
31.03€ / l
TAIKA KULDVÄRV KM 0,9L
Laos
34.78€ / tk Käibemaksuta: 28.05€ / tk
38.65€ / l
PATIO KIVIKUULLOTE EK 2,7L
Laos
30.29€ / tk Käibemaksuta: 24.43€ / tk
11.22€ / l
TUNTO HIENO STRUK.VÄRV AP 2.7L
Laos
40.25€ / tk Käibemaksuta: 32.46€ / tk
14.91€ / l
TAIKA STARDUST KULDNE 1L
Laos
26.18€ / tk Käibemaksuta: 21.11€ / tk
26.18€ / l
TAIKA HÕBEVÄRV HM 0,225L
Laos
13.29€ / tk Käibemaksuta: 10.72€ / tk
59.08€ / l
KRUNTVÄRV MULTISTOP 1L
Laos
18.86€ / tk Käibemaksuta: 15.21€ / tk
18.86€ / l
KOOLITAHVLIVÄRV LIITU MUST 1L
Laos
31.24€ / tk Käibemaksuta: 25.19€ / tk
31.24€ / l
KOOLITAHVLIVÄRV LIITU MUST 0.3
Laos
11.32€ / tk Käibemaksuta: 9.13€ / tk
37.74€ / l
KRUNTVÄRV OTEX AKVA 0,9L
Laos
18.67€ / tk Käibemaksuta: 15.06€ / tk
20.75€ / l
KRUNTVÄRV MULTISTOP 3L
Laos
51.79€ / tk Käibemaksuta: 41.77€ / tk
17.26€ / l
OTEX KRUNTVÄRV AP 2,7L
Laos
47.38€ / tk Käibemaksuta: 38.21€ / tk
17.55€ / l
OTEX KRUNTVÄRV AP 0,9L
Laos
18.17€ / tk Käibemaksuta: 14.65€ / tk
20.18€ / l
OTEX KRUNTVÄRV AP 0,33L
Laos
10.76€ / tk Käibemaksuta: 8.68€ / tk
32.62€ / l
UNICA ALKÜÜDVÄRV P/LÄIK.A 0,9L
Laos
20.98€ / tk Käibemaksuta: 16.92€ / tk
23.31€ / l
KOOLITAHVLIVÄRV LIITU A 0.9L
Ettetellimisel
Välja müüdud
KOOLITAHVLIVÄRV LIITU A 0.225L
Pole saadaval
Välja müüdud
AHJUVÄRV TIKKURILA MUURI MSA-PM 2,7L
Ettetellimisel
Välja müüdud
AHJUVÄRV TIKKURILA MUURI MSA-PM 0,9L
Ettetellimisel
Välja müüdud

Korduma kippuvad küsimused kategooria kohta Dekoratiiv- ja erivärvid

Mis on Dekoratiiv- ja erivärvid ning milleks neid kasutatakse?

Dekoratiiv- ja erivärvid on kaubagrupid eri efektide loomiseks – tekstuurid (TEKSTUURLISAND SPECIAL STRUCTURE), efektvärvid (EFFEKTVÄRV, TUNTO), Taika sarjad ja dekoratiivsed lisandid nagu GLITTER ja PERLIUM. Neid kasutatakse seintele, mööblile ja dekoratiivsetele aktsentidele, et saavutada marmor-, metall- või pärlmutterefekte.

Mis vahe on TEKSTUURLISAND SPECIAL STRUCTURE 1L ja 4L vahel?

Vahe on peamiselt mahus: 1L sobib proovimiseks ja väiksematele pindadele, 4L on otstarbekam suuremate pindade puhul. Toote koostis ja struktuurifraktsioon on samad, seega valik sõltub töö suurusest.

Millised efektvärvid sobivad metallilise või antratsiitse viimistluse saamiseks?

Vali EFFEKTVÄRV ALPINA METALL EFFEKT ANTRATSIIT 1L või sarnased efektvärvid. Need annavad metallilise läike ja ühtlase antratsiitsordi, kui need kantakse puhastatud ja krunditud pinnale 1–2 kihina.

Kas GLITTER ja PERLIUM lisandeid võib segada akrüülvärvidega?

GLITTER- ja PERLIUM-dekoratiivlisandid on tavaliselt akrüüliga ühildatavad: lisa neid ülemisse kihile või läbipaistvasse viimistluslakki vastavalt tootja juhendile. Esmalt sega väike kogus proovile ühtlase tulemuse kontrollimiseks.

Milliseid tooteid kasutada marmoriefekti saavutamiseks?

Marmoriefekti saab EFFEKTVÄRV ALPINA MARMOR 2,5L ja efektvahadega nagu EFFEKTVAHA RILAK VENETOCERA 1L. Töö käib läbi alusvärvi, mitme värvikihi ja lõpliku vaha- või laki töötlemise.

Milline pakend EPOKSIIDVÄRV SIKAFLOOR’i puhul valida põrandale: 5KG või 6KG?

Sikafloor epoksid on A+B komplektid, saadaval 5KG (2510W) ja 6KG (2540W). Vali vastavalt pinnale ja soovitud kihi paksusele, arvuta kogus m² tarbimise järgi.

Kuidas kasutada TAIKA GLOW või TAIKA STARDUST’i helendava efekti saavutamiseks?

TAIKA GLOW ja TAIKA STARDUST kantakse alusvärvi peale 1–2 kihina või segatuna läbipaistva värviga; testi alati esmalt proovipinnal ühtluse kontrollimiseks. Paremaks vastupidavuseks soovitatakse kaitseviimistlust.

Milliseid PERLIUM efektipulbreid ja toone on saada ning milleks neid kasutatakse?

Valikus on PERLIUM efektipulbrid, nt PERLIUM H.SININE 100g (hõbedane/pärlmutter). Pulbrid sobivad pärlmutter- ja sädelefektide loomiseks, kantakse pintale pintsliga või hõõrutakse niiskesse viimistluskihisse.

Millist dekoratiivvärvi valida välispindadele nagu PATIO KIVIKUULLOTE EK?

Vali PATIO KIVIKUULLOTE EK (0,9L või 9L), mis on mõeldud kivi ja plaadi töötluseks, andes vett tõrjuva ja kaitsekatte. Enne pealekandmist puhasta ja kuivata pind ning järgi toodet kasutusjuhendit.

Kuidas saavutada krakiiliefekt — kas EFFEKTLAKK RILAK KRAKELUR 0,9L sobib?

Krakiili saavutamiseks kasuta EFFEKTLAKK RILAK KRAKELUR 0,9L koos sobiva aluse ja pealvärviga; kanna vastavalt juhendile ja reguleeri kuivamisaegu kihtide vahel. Proovi esmalt väikesel alal, et kontrollida pragude suurust.