Dekoratiiv- ja erivärvid

DEKORATIIVNE VÄRVILISAND GLITTER ROHELINE 70g
Laos
15.60€ / tk Käibemaksuta: 12.58€ / tk
222.85€ / kg
DEKORATIIVNE VÄRVILISAND GLITTER HOLOGRAM.HÕBE 70g
Laos
15.60€ / tk Käibemaksuta: 12.58€ / tk
222.85€ / kg
DEKORATIIVNE VÄRVILISAND GLITTER HÕBE 70g
Laos
15.60€ / tk Käibemaksuta: 12.58€ / tk
222.85€ / kg
DEKORATIIVNE VÄRVILISAND GLITTER MUST 70g
Laos
15.60€ / tk Käibemaksuta: 12.58€ / tk
222.85€ / kg
DEKORATIIVNE VÄRVILISAND GLITTER KOLLANE KULD 70g
Laos
12.49€ / tk Käibemaksuta: 10.08€ / tk
178.50€ / kg
DEKORATIIVNE VÄRVILISAND GLITTER PUNANE 70g
Laos
15.60€ / tk Käibemaksuta: 12.58€ / tk
222.85€ / kg
DEKORATIIVNE VÄRVILISAND GLITTER SININE 70g
Laos
15.60€ / tk Käibemaksuta: 12.58€ / tk
222.85€ / kg
EFFEKTPUUDER PERLIUM H.SININE 100g
Laos
7.77€ / tk Käibemaksuta: 6.27€ / tk
77.70€ / kg
EFFEKTVÄRV RILAK SETUAL A 0,9L
Laos
13.75€ / tk Käibemaksuta: 11.09€ / tk
15.28€ / l
AKNAVÄRV RILAK WINDOWS & DOORS A 0,9L POOLMATT
Laos
14.02€ / tk Käibemaksuta: 11.30€ / tk
15.57€ / l
EFFEKTPUUDER PERLIUM HÕBE 100g
Laos
7.77€ / tk Käibemaksuta: 6.27€ / tk
77.70€ / kg
EFFEKTVAHA RILAK VENETOCERA 1L
Laos
29.30€ / tk Käibemaksuta: 23.63€ / tk
29.30€ / l
EFFEKTLAKK RILAK KRAKELUR 0,9L
Laos
16.69€ / tk Käibemaksuta: 13.46€ / tk
18.55€ / l
AKNAVÄRV RILAK WINDOWS & DOORS A 2,7L POOLMATT
Laos
38.59€ / tk Käibemaksuta: 31.12€ / tk
14.29€ / l
PENTAPRIM PUNANE  0,45L
Laos
9.13€ / tk Käibemaksuta: 7.36€ / tk
20.28€ / l
PENTAPRIM PRUUN 0,45L
Laos
6.25€ / tk Käibemaksuta: 5.04€ / tk
13.88€ / l
PENTAPRIM ORANZ 2,7L
Laos
35.77€ / tk Käibemaksuta: 28.84€ / tk
13.25€ / l
EFFEKTVÄRV RILAK BOREALIS 0,9L
Laos
12.49€ / tk Käibemaksuta: 10.08€ / tk
13.88€ / l
EFFEKTPUUDER PERLIUM ROHELINE 100g
Laos
7.77€ / tk Käibemaksuta: 6.27€ / tk
77.70€ / kg
EFFEKTPUUDER PERLIUM PUNANE 100g
Laos
7.77€ / tk Käibemaksuta: 6.27€ / tk
77.70€ / kg
EFFEKTPUUDER PERLIUM PRON.100g
Laos
8.74€ / tk Käibemaksuta: 7.05€ / tk
87.42€ / kg
EFFEKTPUUDER PERLIUM KULD 100g
Laos
8.74€ / tk Käibemaksuta: 7.05€ / tk
87.42€ / kg
DEKOR.KROHV RILAK VENETO 3,6L
Laos
34.55€ / tk Käibemaksuta: 27.86€ / tk
9.60€ / l
DEKOR.KROHV RILAK VALLE 5kg
Laos
28.43€ / tk Käibemaksuta: 22.93€ / tk
5.69€ / kg
DEKOR.KROHV RILAK SAMAN 5kg
Laos
28.98€ / tk Käibemaksuta: 23.37€ / tk
5.80€ / kg
DEKOR.KROHV RILAK ATACAMA 3,6L
Laos
38.59€ / tk Käibemaksuta: 31.12€ / tk
10.72€ / l
PENTAPRIM VALGE  2,7L
Laos
36.48€ / tk Käibemaksuta: 29.42€ / tk
13.51€ / l
PENTAPRIM SALATIROHELINE 0,9L
Laos
14.05€ / tk Käibemaksuta: 11.33€ / tk
15.61€ / l
PENTAPRIM SALATIROHELINE 0,45L
Laos
9.13€ / tk Käibemaksuta: 7.36€ / tk
20.28€ / l
PENTAPRIM ROHELINE  2,7L
Laos
24.41€ / tk Käibemaksuta: 19.69€ / tk
9.04€ / m²
PENTAPRIM ROHELINE  0,9L
Laos
9.61€ / tk Käibemaksuta: 7.75€ / tk
10.68€ / l
PENTAPRIM ROHELINE  0,45L
Laos
6.25€ / tk Käibemaksuta: 5.04€ / tk
13.88€ / l
PENTAPRIM PUNANE  2,7L
Laos
24.41€ / tk Käibemaksuta: 19.69€ / tk
9.04€ / l
PENTAPRIM PUNANE  0,9L
Laos
9.61€ / tk Käibemaksuta: 7.75€ / tk
10.68€ / m²
PENTAPRIM PUNAKASPRUUN 2,7L
Laos
24.41€ / tk Käibemaksuta: 19.69€ / tk
9.04€ / l
PENTAPRIM PUNAKASPRUUN 0,9L
Laos
9.61€ / tk Käibemaksuta: 7.75€ / tk
10.68€ / l

Korduma kippuvad küsimused kategooria kohta Dekoratiiv- ja erivärvid

Mis on Dekoratiiv- ja erivärvid ning milleks neid kasutatakse?

Dekoratiiv- ja erivärvid on kaubagrupid eri efektide loomiseks – tekstuurid (TEKSTUURLISAND SPECIAL STRUCTURE), efektvärvid (EFFEKTVÄRV, TUNTO), Taika sarjad ja dekoratiivsed lisandid nagu GLITTER ja PERLIUM. Neid kasutatakse seintele, mööblile ja dekoratiivsetele aktsentidele, et saavutada marmor-, metall- või pärlmutterefekte.

Mis vahe on TEKSTUURLISAND SPECIAL STRUCTURE 1L ja 4L vahel?

Vahe on peamiselt mahus: 1L sobib proovimiseks ja väiksematele pindadele, 4L on otstarbekam suuremate pindade puhul. Toote koostis ja struktuurifraktsioon on samad, seega valik sõltub töö suurusest.

Millised efektvärvid sobivad metallilise või antratsiitse viimistluse saamiseks?

Vali EFFEKTVÄRV ALPINA METALL EFFEKT ANTRATSIIT 1L või sarnased efektvärvid. Need annavad metallilise läike ja ühtlase antratsiitsordi, kui need kantakse puhastatud ja krunditud pinnale 1–2 kihina.

Kas GLITTER ja PERLIUM lisandeid võib segada akrüülvärvidega?

GLITTER- ja PERLIUM-dekoratiivlisandid on tavaliselt akrüüliga ühildatavad: lisa neid ülemisse kihile või läbipaistvasse viimistluslakki vastavalt tootja juhendile. Esmalt sega väike kogus proovile ühtlase tulemuse kontrollimiseks.

Milliseid tooteid kasutada marmoriefekti saavutamiseks?

Marmoriefekti saab EFFEKTVÄRV ALPINA MARMOR 2,5L ja efektvahadega nagu EFFEKTVAHA RILAK VENETOCERA 1L. Töö käib läbi alusvärvi, mitme värvikihi ja lõpliku vaha- või laki töötlemise.

Milline pakend EPOKSIIDVÄRV SIKAFLOOR’i puhul valida põrandale: 5KG või 6KG?

Sikafloor epoksid on A+B komplektid, saadaval 5KG (2510W) ja 6KG (2540W). Vali vastavalt pinnale ja soovitud kihi paksusele, arvuta kogus m² tarbimise järgi.

Kuidas kasutada TAIKA GLOW või TAIKA STARDUST’i helendava efekti saavutamiseks?

TAIKA GLOW ja TAIKA STARDUST kantakse alusvärvi peale 1–2 kihina või segatuna läbipaistva värviga; testi alati esmalt proovipinnal ühtluse kontrollimiseks. Paremaks vastupidavuseks soovitatakse kaitseviimistlust.

Milliseid PERLIUM efektipulbreid ja toone on saada ning milleks neid kasutatakse?

Valikus on PERLIUM efektipulbrid, nt PERLIUM H.SININE 100g (hõbedane/pärlmutter). Pulbrid sobivad pärlmutter- ja sädelefektide loomiseks, kantakse pintale pintsliga või hõõrutakse niiskesse viimistluskihisse.

Millist dekoratiivvärvi valida välispindadele nagu PATIO KIVIKUULLOTE EK?

Vali PATIO KIVIKUULLOTE EK (0,9L või 9L), mis on mõeldud kivi ja plaadi töötluseks, andes vett tõrjuva ja kaitsekatte. Enne pealekandmist puhasta ja kuivata pind ning järgi toodet kasutusjuhendit.

Kuidas saavutada krakiiliefekt — kas EFFEKTLAKK RILAK KRAKELUR 0,9L sobib?

Krakiili saavutamiseks kasuta EFFEKTLAKK RILAK KRAKELUR 0,9L koos sobiva aluse ja pealvärviga; kanna vastavalt juhendile ja reguleeri kuivamisaegu kihtide vahel. Proovi esmalt väikesel alal, et kontrollida pragude suurust.