;
ota yhteyttä -
Toimitus
kahden työpäivän kulutua
AHJUVÄRV TIKKURILA MUURI MSA-PM 0,9L

AHJUVÄRV TIKKURILA MUURI MSA-PM 0,9L

  • Merkki: Tikkurila
  • Tuotenumero: A079430
  • Saatavuus: Varastossa
  • 10.21€

  • Veroton:8.50€

Vaihtoehdot

Muuri on täiesti uudne kamina- ja soemüürivärv, mis talub ka kõrgeid temperatuure. Täismati Muuri värviga saab luua uutele ja vanadele kaminatele, soemüüridele ja kerisetagustele pindadele stiilse pinna. Muuri poorne struktuur moodustab hingava ja veeauru läbilaskva pinna. Muuri värvi saab kasutada valgena ning toonituna. Muuri on saadaval kaheksas kaunis värvitoonis. Värvil on ehitusmaterjalide lenduvuse klass M1.

Kasutuskohad: Tulemüürid, kaminad jmt siseseinapinnad, kus temperatuur võib tõusta tavapärasest kõrgemale.

Kulu: 3-5 m²/l ühekordsel katmisel. Värvikulu sõltub aluspinna karedusest ja poorsusest, värvimisviisist ja –tingimustest.

Toonid: Valge ja Tikkurila värvikaardi toonid G497, H497, M497, V459, X459, Y462, X487, Y487

Töövahendid: Värvihari, pintsel või lubjapintsel.

Kuivamisaeg: 12 tundi – ülevärvitav.

TÖÖJUHEND

Uus betoon- või krohvpind peab olema kuivanud ja kõvenenud enne värvimistööde algust. Puhasta värvimata pinnad mustusest, tolmust jm lahtistest osakestest. Varem värvitud pinnad puhasta mustusest, tolmust jm lahtistest osakestest. Puhasta vajadusel Maalipesu puhastusvahendiga.. Eemalda pinnalt lahtine, nõrgalt kinniolev värvikiht. Paranda praod, augud ja süvendused ümbritseva pinnaga tasaseks vastava betoonpindadele mõeldud parandusseguga ja krohvpindadel lubi- või lubitsementseguga. Krundi parandatud kohad Muuri värviga. Värvimine Krundi 1 kord Muuri värviga. Värvi võib vajadusel vedeldada veega kuni 10%. Värvi üle 12 tundi peale kruntimist. NB! Kata kinni pinnad, mida ei ole plaanis värvida, nagu aknad, naturaalsed kivipinnad, klinkerplaadid ja metallpinnad. Eemalda värvipritsmed koheselt veega.

Yksityiskohtaiset tiedot

Kokonaispaino: 1,41 kg
Pakkauksen mitat: 10,80 x 10,80 x 13,60 cm

Kirjoita arvostelu

HUOM: HTML-koodia ei käännetä!
    Huono           Hyvä