;
ota yhteyttä -
Toimitus
kahden työpäivän kulutua
SISÄSEINÄMAALI TIKKURILA LUJA 20 A  2,7L Puolihimmeä

SISÄSEINÄMAALI TIKKURILA LUJA 20 A 2,7L Puolihimmeä

  • Merkki: Tikkurila
  • Tuotenumero: A008946
  • Saatavuus: Varastossa
  • 34.02€

  • Veroton:28.35€

Vaihtoehdot

Poolmatt hallitusvastaseid komponente sisaldav kulumis- ning niiskuskindel seina- ja laevärv esikutesse, trepikodadesse, vannitubadesse. Parim valik ruumi, mida peab sageli korralikult puhastama. Sobib ka niisketesse ruumidesse nagu vannitoad ja riietusruumid. Seina- ja laevärvil Luja on unikaalne vastupidavus kemikaalidele, seetõttu võib Luja'ga värvitud pindu puhastada ka tugevatoimeliste pesuainetega ning ka korduv tugev puhastamine ei kahjusta seda. Kemikaalitaluvuse ja hea puhastatavuse tõttu võib toodet edukalt kasutada näiteks haiglates, suurköökides ja tööstusruumides. Värvil on ka heakskiit kasutamiseks ruumides, kus see satub kaudsesse kokkupuutesse toiduainetega. Värvil on ehitusmaterjalide lenduvuse klass M1.

Kasutuskohad: Pesemist, niiskus- ja kulumiskindlust vajavate ruumide seinad ja laed, trepikojad, samuti haiglate koridorid ja palatid jmt ruumid, kus vajatakse tavalisest suuremat vastupidavust kulumisele ja pesule.

Kulu: u. 5-8 m²/l.

Toonimine: toonitav

Töövahendid: rull, pintsel või kõrgsurvepihusti Kuivamisaeg: 2 tundi – tolmukuiv. 4 tundi – värvimiskuiv.

TÖÖJUHEND

Varem värvimata pinnad puhasta tolmust ja mustusest. Tasanda pinnad vajadusel sobiva Vivacolori pahtliga, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Krundi niiskuskindla kruntvärviga Luja Yleispohjamaali. Varem värvitud pinnad pese Maalipesu puhastusvahendiga, loputa hoolikalt veega. Lase kuivada. Eemalda vana lahtine, pragunev värv. Lihvi kõvad ja läikivad värvipinnad matiks, eemalda lihvimistolm. Ebatasasused paranda sobiva Vivacolori pahtliga, lihvi ja eemalda lihvimistolm. Krundi niiskuskindla kruntvärviga Luja Yleispohjamaali. Värvimine Sega värv enne kasutamist hoolikalt. Värvi kaks korda rulli, pintsli või värvipihustiga.

Yksityiskohtaiset tiedot

Kokonaispaino: 3,75 kg
Pakkauksen mitat: 18,10 x 18,10 x 18,40 cm

Kirjoita arvostelu

HUOM: HTML-koodia ei käännetä!
    Huono           Hyvä