;
ota yhteyttä -
Toimitus
kahden työpäivän kulutua
PUITFASSAADIVÄRV TIKKURILA ULTRA CLASSIC A 9L

PUITFASSAADIVÄRV TIKKURILA ULTRA CLASSIC A 9L

  • Merkki: Tikkurila
  • Tuotenumero: A008919
  • Saatavuus: Varastossa
  • 92.34€

  • Veroton:76.95€

Vaihtoehdot

Poolmatt polüakrülaatvärv puitfassaadidele, mis kaitseb puitpinda niiskuse eest, kuid on samas veeauru läbilaskev. Keskkonnasõbralik Ultra Classic värv sobib nii krunditud kui tööstuslikult krunditud puitpindade värvimiseks ja ka hooldusvärvimiseks. Uusim polüakrülaat-tehnoloogia annab värvile tipptasemel tooni- ja läikekestvuse. Sideaine tugevus ja paindlikkus tagavad, et värvipind ei lõhene ega kooru kogu kasutusaja jooksul. Sobiv kõvadusaste aitab pinnal kauem puhas püsida, kuna mustus ei suuda pinnale kinnituda ka suvekuumuses.

Kasutuskohad: Välisseinad, voodrilauad jms. Töötlemata, tööstuslikult krunditud või varem välisvärvidega töödeldud puitpindadele välistingimustes.

Kulu: Saetud laudadele 4-6 m²/l. Hööveldatud ja varem värvitud puitpindadele 7-9 m²/l.

Toonimine: toonitav

Töövahendid: Harjaspintsel või kõrgsurvepihusti.

Kuivamisaeg: 1 tund – puutekuiv. Järgmise kihi värvimine 2-4 tunni möödudes normaalsetes tingimustes.

TÖÖJUHEND

Pindade ettevalmistamisel lähtu tööjuhendist www.tikkurila.ee. Kindlasti tuleb pinnad enne värvimist korralikult puhastada, varem värvimata pinnad immutada puidukaitsevahendiga Kolorex Protekt (Vivacolor). Varem värvimata pinnad krundi eeltöötluse järel Ultraga Primer kruntvärviga. Krunditud pindadele kanna 1-2 kihti Ultra Classic värvi. Töötle laudade otsad eriti hoolikalt. Heas seisukorras tööstuslikult krunditud pinnad töötle Ultra Primer kruntvärviga (üle 10 kuu välistingimustes olnud pinnad kruntida Öljypohja-ga), peale seda kanna pindadele 1-2 kihti Ultra Classic värvi. Varem õlivärviga või akrülaatvärviga värvitud pindadele kanna 1-2 kihti Ultra Classic värvi. Kui vana pind on kulunud, krundi õlivärviga värvitud pinnad Öljypohja-ga ja vana akrülaatvärvipind Ultra Primer kruntvärviga. Värvi üle Ultra Classic värviga. Sega värvi enne kasutamist hoolikalt ja vajadusel vedelda veega. Värvi harjaspintsli või värvipihustiga. Töötle puidu otsakohti eriti hoolikalt.

Yksityiskohtaiset tiedot

Kokonaispaino: 11,65 kg
Pakkauksen mitat: 27,30 x 27,30 x 21,90 cm

Kirjoita arvostelu

HUOM: HTML-koodia ei käännetä!
    Huono           Hyvä