+37253616980 e-mail

ФАНЕРА INT 10X1525x1525

41.39€/лист
Без НДС: 33.93€/лист
В наличии
Арт: A002291SP
Модель: A002291SP

Характеристики

Количество:
Заказать в 1 клик

Kasevineer Interior

Sort - IV/IV (C/C)

Vineer on üks enimkasutatud puitmaterjal kaasaegses maailmas. Tema positiivsed küljed on tugevus, painduvus ja vastupidavus. Vineeri toodetakse paaritust arvust spoonikihtidest. Spoonikihid pressitakse ja kuumutatakse – liim kuivab kuumuse toimel ning liidab spooni kokku. Seejärel vineer lõigatakse ja vajadusel lihvitakse. Iga järgmise kihi puidusüü suund on risti eelmisega, pealmine ja alumine kiht on paralleelsete puidusüü suundadega. Sellist paigutust kasutatakse tagamaks vineerile maksimaalset võimalikku stabiilsust, sest mitmete erisuunaliste kihtide olemasolul väheneb vineeri kõverakspaindumise oht. Vineer paisub, väändub ja tõmbub kokku vähem kui tavaline puit. Ka on võimalik kruvisid ja naelu kinnitada päris plaadi servadesse.

Vineeri saab painutada ja vormida väga mitmesuguse kujuga pindadeks.

Kvaliteeti määratakse alumise ja ülemise spoonikihi kvaliteedi järgi. Kõige lihtsam vineertahvel koosneb kolmest kihist. Mida rohkem kihte, seda tugevam vineer. Kihtide kokkuliimimisega saavutatakse kerge ja hästi töödeldav, aga samas tugev plaat.

Interior (MR) markeeringuga kasevineerid on mõeldud sisetingimustes kasutamiseks. Sideaineks on karbamiid-formaldehüüdvaik.

Kvaliteediklass C (IV/IV) lihtsustatult: Lihvimata, lubatud oksakoha- ja spoonidefektid.

Детальное описание

Вес брутто: 14,88 kg
Размеры упаковки: 152,50 x 152,50 x 1,00 cm

Описание предоставлено магазином sitypro.com

Строительные плиты
Тип плиты
Фанера int
Общее
Длина (mm)
1525
Ширина (mm)
1525
Толщина (mm)
10
Технические характеристики,
могут быть изменены производителем без уведомления
Вопрос-ответ
Рекомендуемые товары