;
ota yhteyttä -
Toimitus
kahden työpäivän kulutua
ÕHUNIISUTAJA BALLU UHB205 VALGE/LILLA

ÕHUNIISUTAJA BALLU UHB205 VALGE/LILLA

  • Merkki: Ballu
  • Tuotenumero: A106956SP
  • Saatavuus: Varastossa
  • 45.59€

  • Veroton:37.99€

Ultraheli õhuniisuti Ballu UHB-205

Ultraheli õhuniisuti Ballu UHB-250 – funktsionaalne ja  stiilne seade, mis loob maksimaalselt komfortse keskkonna ruumis kuni 40 m², jäädes lihtsaks ja mugavaks kasutamisel. Valida õgi õhuniiskuse tase aitab informatiivne LCD displei, kus saab näha õhu niiskuse ja temperatuuri. Une ajal displeid on võimalik välja lülitada. Vajaliku õhu niiskuse taset aitab näidata ja hoida sisse ehitatud hüdrameeter ja hüdrastaat . Tänu vee taseme andurile seade ise lülitab ennast välja madala vee taseme puhul.

Kirjeldus

Kõik Ballu õhuniisutid – on stiilsed seadmed, suure valikuga erinevate funktsioonidega ja võimalustega. Õhuniisutis UHB-205 insenerid Ballu ühendasid kõik kõige vajalikumad funktsioonid, mis on vajalikud ja huvitavad tarbijale. 3 erinevad seadme värvi lahendust, aitavad valida just teie interjööri sobiva niisuti. Niiskuse ja temperatuuri näidik LCD displeil aitavad luua ruumis õige kliima. Vee puhastamiseks ja katlakivi tekitamise võimaluse vähendamiseks, komplektis on vee puhastus filter. Et midagi ei häiriks teie und, displei valgustuse on võimalik välja lülitada. Niisuti UHB-205 võtab enda peale kõik mured, et tekitada teie kodus mugava ja komfortse elukeskkonda.

Õige mikrokliima kodus on väga oluline, nii lastele, kui ka täiskasvanutele. Luua ja hoida õhuniiskust õigel tasemel aitavad õhuniisutid. Õhuniiskuse tase 40% - 60% aitab oluliselt vähendada erinevate viiruste leviku, parandab und ja naha seisundi, kasutaval kodutehnikal ei tekki staatilist elektri lahingut.

Yksityiskohtaiset tiedot

Kokonaispaino: 1,23 kg
Pakkauksen mitat: 19,00 x 38,00 x 19,00 cm

Kirjoita arvostelu

HUOM: HTML-koodia ei käännetä!
    Huono           Hyvä